Odnajdź magię poranka.

Odnajdź magię poranka.

Zapraszamy do spędzenia kilku dni w agroturystyce "Ostoja w Lipowcu" w dolinie Lipowca, pośród dzikiej przyrody i pięknych gór.
Poznaj nasze konie.

Poznaj nasze konie.

Pogodny charakter i przyjazne nastawienie naszych koni, powoduje, że są idealne do jazdy w terenie i do nauki jazdy konnej.
Śpij wygodnie.

Śpij wygodnie.

W naszych komfortowych pokojach można odpocząć w ciszy i spokoju.
Rozsmakuj się w jedzeniu.

Rozsmakuj się w jedzeniu.

Dla naszych gości przygotowujemy pyszne, domowe wyżywienie. Posiłki są zawsze świeże, smaczne i oparte na swojskich i lokalnych produktach.
Poznaj świat z konia.

Poznaj świat z konia.

Bez względu na to, czy jesteś konno w terenie, czy dopiero uczysz się jazdy konnej, czas spędzony z koniem jest magiczny, a świat z grzbietu konia wygląda inaczej.
Sympatyczny koniec świata.

Sympatyczny koniec świata.

Jeden z naszych gości określił Lipowiec jako "symaptyczny koniec świata". Niech to nasze miejsce... będzie także Wasze. Zapraszamy

Aktualności


07 Maj 2023

Lora i Faro już w zastępie

Nasze trzylatki Lora i Faro są już po pierwszych jazdach w terenie z jeźdźcami. Nie było z nimi łatwo, ale nie było też przesadnie trudno. Lora była...

06 Maj 2023

Długi weekend majowy

Długi weekend majowy właśnie się skończył. Odwiedzili nas mili goście i było dużo jazdy konnej. Jedni się uczyli jeździć konno, inni doszkalali swoje...

23 Kwi 2023

"Objeźdźiny 2023" konno - rowerowe

W tym roku nietypowo i pierwszy raz zrobiliśmy „Objeździny” także dla rowerzystów. Zawsze była to impreza koniarzy, ale czemu się ograniczać. "Objeździny" to...

Regulamin pobytu


1. Warunkiem rezerwacji jest wpłata ustalonego zadatku na nasze konto. Zadatek jest bezzwrotny i zobowiązuje obie strony do wywiązania się z umowy.
2. Pozostałą opłatę za pobyt należy uiścić w gotówce w dniu przyjazdu, zgodnie z dokonaną rezerwacją tj. zgodnie z uzgodnionym terminem i kwotą. Późniejszy przyjazd lub wcześniejszy wyjazd nie są zwolnione z opłat.
3. Podane ceny za osobę są informacyjne. Posługujemy się ceną za pokój, od której, w przypadku małych dzieci lub mniejszej liczby osób w danym pokoju lub apartamencie, stosujemy upusty.
4. Cisza nocna obowiązuje od 22: 00 do 6:00
5. Doba hotelowa trwa od 16: 00 do 11:00. Wcześniejszy dostęp do pokoi lub późniejsze oddanie kluczy jest możliwe tylko za zgodą właścicieli.
6. Parking na terenie Gospodarstwa jest dostępny tylko dla osób zakwaterowanych.
7. Odwiedziny osób niezakwaterowanych są możliwe za zgodą właścicieli. Odwiedziny tylko do godz. 20:00.
8. Drewno do kominka i ogniska można zakupić u właścicieli.
9. W grillach należy palić tylko węglem drzewnym. Ogniska można rozpalać tylko w wyznaczonych miejscach.
10. Wychodząc z pokoi lub domów proszę pozostawić zamknięte okna i wygaszony ogień w kominku.
11. Proszę nie wynosić koców i wyposażenia pokoi na zewnątrz.
12. Pobyt zwierząt domowych tylko za zgodą właścicieli Gospodarstwa.
13. W kuchni proszę sprzątać za sobą na bieżąco. Własne rzeczy pozostające w lodówce, należy zabrać ze sobą lub wyrzucić do kosza w dniu wyjazdu.
14. Osoby korzystające z wyżywienia, w szczególności ze śniadań, prosimy o nie wynoszenie jedzenia (np.: kanapki w góry lub „na potem”) lub zastawy po za obszar jadalni.
15. Korzystanie z placu zabaw i wypożyczanego sprzętu sportowego może się odbywać tylko pod odpowiedzialnością i opieką rodziców lub opiekunów. 
16. Za zniszczenia odpowiada osoba dokonująca rezerwacji powiązana z osobą dokonującą zniszczeń (rodzić, opiekun prawny, rodzina, kolega/koleżanka, właściciel firmy, manager z firmy, itp.).
17. W budynkach występuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
18. Problemy i awarie proszę zgłaszać do właścicieli: 512 123 915 (Magda), 509 947 770 (Łukasz).

Gdzie nas znaleźć?Ostoja w Lipowcu
Gospodarstwo Agroturystyczne

Lipowiec 2
38-485 Jaśliska
+48 512 123 915
+48 501 739 249
kusniej@wp.pl