Ostatnie artykuły
- Majówka w Lipowicu
- Promocje 2026
- Rezerwacje na 2025
- Dwa nowe konie w Lipowcu
- Wakacje w pełni
- Długie weekendy
- Era już w zastępie
- Dwa marcowe źrebaki
- Wszystkiego dobrego!!
- Lora i Faro już w zastępie
- Długi weekend majowy
- "Objeźdźiny 2023" konno - rowerowe
- U nas śniegu nie brakuje
- Wesołych Świąt
- Baza dla rowerzystów
- Jesienne szukanie koni
- XXIV Rajd Konny
- Otryt – nowy gość
- Nocą na Kamarkę
- Wakacje czas zacząć!
- Szczegóły
W niedziele próbowaliśmy „zajeździć” Erę. Oczywiście to nie było tak z zaskoczenia. Już od jakiegoś czasu pracowaliśmy z nią na tym, żeby przyjęła siodło i oswoiła się z jeźdźcem. Kilka razy była z nami w terenie z założonym siodłem, ale bez jeźdźca. Wszystko to było po to, aby finalnie przyjęła jeźdźca w miarę bezstresowo (dla nas też). I udało się.
- Szczegóły
W marcu urodziły się u nas dwa źrebaki. Oba koniki to klacze. Starsza Liga jest córką Loterii, a Luna pochodzi od Lory. Źrebaki czują się dobrze. Straszne z nich łobuzy. Uwielbiają odkrywać świat, biegać po pastwisku razem z Guciem i być głaskanym przez ludzi. Rosną jak na drożdżach i już niedługo razem z matkami zabierzemy je w teren. Ale się wtedy będzie działo … 😊
- Szczegóły
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchdzącego Nowego Roku życzymy Wam nasi goście, rodzino, przujaciele, znajomi wszystkiego najlepszego. Aby dla wszystkich Święta były rodzinne i spokojne a Nowy Rok był lepszy, pełen zdrowia, pokoju i sukcesów.
- Szczegóły
Nasze trzylatki Lora i Faro są już po pierwszych jazdach w terenie z jeźdźcami. Nie było z nimi łatwo, ale nie było też przesadnie trudno. Lora była zdecydowania bardziej uparta i broniła się przed dominacją jeźdźca manifestując to staniem w miejscu. Faro raczej był wystraszony i zdziwiony, że ktoś na nim siedzi. Jednak po kilku dniach zaakceptowały i polubiły swoja nową rolę.
- Szczegóły
Długi weekend majowy właśnie się skończył. Odwiedzili nas mili goście i było dużo jazdy konnej. Jedni się uczyli jeździć konno, inni doszkalali swoje umiejętności jeździeckie, my objeżdżaliśmy nasze trzylatki, ale wszyscy delektowali się odpoczynkiem i obcowaniem z końmi i wiosenną naturą.
- Szczegóły
W tym roku nietypowo i pierwszy raz zrobiliśmy „Objeździny” także dla rowerzystów. Zawsze była to impreza koniarzy, ale czemu się ograniczać. "Objeździny" to jest taka nasza nieoficjalna impreza na rozpoczęcie sezonu końskiego, a teraz też rowerowego. Magda i Mateusz poprowadzili grupę konną, a Łukasz i Krzysiek grupę rowerzystów.





