Aktualności


Udało się!! Mimo sytuacji jaką mieliśmy i mamy w kraju i na świcie udało się (z „lekkim” z opóźnieniem) rozpocząć ten sezon i go zakończyć. Zabrakowało trochę większych grup, którzy w poprzednich latach gościli u nas we wrześniowe czy październikowe weekendy, ale patrząc na całą sytuację i tak było nieźle. Gościliśmy koniarzy, rowerzystów, turystów pieszych, także tych, którzy chcieli odpocząć i uciec chociaż na chwilę od tego całego szaleństwa wokół.

Chcielibyśmy przede wszystkim podziękować Wam - nasi Goście. Przed wakacjami mieliśmy, i Wy także, duże obawy o zdrowie, o organizację i to jak to wszystko będzie. My zastanawialiśmy się czy przyjedziecie, a Wy czy Was przyjmiemy lub czy będziecie mogli wyjechać z domów. Było dużo pytań i wątpliwości, ale także dużo wzajemnego zrozumienia i wsparcia. Wspaniałe jest to, że mimo różnych poglądów na koronawirusa, obostrzenia czy politykę wszyscy wspólnie uszanowaliśmy się wzajemnie.

Dziękujemy tym, którzy przyjechali do nas kolejny raz i tym, którzy zaufali nam i powierzyli nam swoje wakacje po raz pierwszy. Życzy i Wam i nam, abyśmy się zobaczyli w przyszłym i kolejnych latach.
Życzymy Wam dużo zdrowia i do zobaczenia.

Zrobiliśmy mnóstwo fantastycznych zdjęć ze wspólnych wycieczek. Poniżej publikujemy kilka z nich.

Gdzie nas znaleźć?Ostoja w Lipowcu
Gospodarstwo Agroturystyczne

Lipowiec 2
38-485 Jaśliska
+48 512 123 915
+48 501 739 249
kusniej@wp.pl